оборона

30 травня ближче до вечірнього часу бойовики обстріляли Авдіївку. В результаті провокацій терористів, активних серій обстрілів троє місцевих мешканців були поранені осколками. Двоє мешканців чоловічого роду та жінка стояли на зупинці громадського транспорту, коли недалеко з ними вибухнув снаряд. Відповідно люди були поранені осколками від снаряду та потратили до лікарні. У місцевій лікарні спеціалісти надають всю необхідну допомогу.

Також в Авдіївціпід обстрілами опинився житловий будинок. Люди не постраждали через потрапляння снаряду на подвір’я, але вікна будинку та дах суттєво пошкоджені. Поліція продовжує збирати докази нападів російський бойовиків, хочуть довести їх присутність у цих подіях.

Сьогодні від початку доби біло зафіксовано 16 обстрілів позицій українських військових. У результаті провокаційних нападів український боєць загинув, а ще двоє хлопців отримали поранення. Ситуація вздовж лінії розмежування залишається напруженою.

Також стало відомо, що біля Новолуганського сьогодні вранці з артилерії бойовики стріляли по тваринному комплексу. Обійшлося без жертв. В результаті обстрілів з мінометі та артилерії постраждав дах комплексу, електромережі та станція технічного обслуговування. Поліція наполягає на тому, що цю агресію варто класифікувати як терористичний акт. Проводяться всі необхідні роботи, щоб встановити вину тих, хто скоїв напад.

Волонтери підтримують мешканців зони АТО, направляють на передову необхідні продукти та речі. Ви можете стати тим, хто підтримає ініціативу волонтерів та хлопців в зоні АТО.

Напишіть відгук