оборона

Сьогодні 31 травня українська та російська сторони домовилися про черговий режим тиші в зоні АТО. Штаб АТО підтвердив інформацію, хоча поки не зрозуміло, чим цей режим тиші буде відрізнятися від попередніх. Тепер з 1 червня українські військові знову дотримуються режиму тиші. Чи будуть такими ж ласкавими бойовики?

Наразі командири української армії поки віддали наказ з забороною застосовувати будь-яку зброю та боєприпаси саме 1 червня. Перша доба стане вирішальною та покаже: чи дійсно на цей раз будуть всі сторони дотримуватися домовленостей. Також варто зазначити, що якщо хтось буде загрожувати життю бійців АТО, то вони все ж можуть застосувати зброю. чим це відрізняється від позиції української армії постанні півроку?

Керівництво країни під час домовленостей про режим тиші залишило за собою право відповідати на вогонь ворога, оскільки загроза життю – це не жарти, а дійсно велика загроза. Поки всі скептично віднеслись до чергового режиму тиші, але хочеться сподіватися на те, що він дійсно стане вирішальним у цьому протистоянні та дасть змогу українським бійцям перепочити, зібратися з силами, оскільки ситуація останнім часом була дуже складна та напружена.

Експерти поки не наважуються коментувати можливі варіанти розвитку подій. З одного боку, хочеться вірити у те, що режим тиші буде дійсно реальним та його будуть дотримуватися. З іншого – ймовірність такого розвитку подій досить низька. Бойовики отримали нещодавно нове поповнення зброї, тому час для покращення ситуації для нападів їм просто не потрібний.

Напишіть відгук