Звернення до співвітчизників

Шановні співвітчизники, брати та сестри!

Сьогодні Україна переживає дуже важкі та драматичні часи, це справжнє випробування на єдність та цілісність українського народу. Але ці часи також є історичними й доленосними. Саме зараз відбувався факт народження українців як політичної нації та громадянського суспільства. Ми вже не просто уламок старої радянської системи з її вадами і ментальністю. Ми вже зовсім інша країна. І ніхто не в праві вказувати, який шлях розвитку нам обирати, адже тільки ми, українці, створюємо власними руками майбутнє нашої країни.

Зараз Україна стала справжнім театром баталій у протистоянні кардинально різних систем цінностей – демократії проти авторитарного режиму РФ. Через агресивні, брудні та абсолютно протиправні дії Росії ллється кров українських мирних громадян та військовослужбовців. Ці складні умови створюють підґрунтя для загроз не лише територіальної цілісності, але й державності України.

Перемогти агресора можна тільки, демонструючи єдність та відданість українського народу рідній країні. Заповіт Т.Г. Шевченка став справнім гаслом у нашій тяжкій боротьбі – «борітеся — поборете! Вам Бог помагає!За вас правда, за вас слава! І воля святая!».

На сьогоднішній день, для боротьби з агресією з боку РФ в Запорізькій області створено Обласний благодійний фонд «Фонд сприяння обороні Запорізької області». Основними напрямами роботи, якого є задоволення та захист законних спільних інтересів мешканців Запорізької області на безпеку, оборону громадського порядку, підвищення оборонного потенціалу розташованих на території області військових частин Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України та інших, утворених відповідно до чинного законодавства України збройних формувань. Фонд підтримує та забезпечує усім необхідним військові формування, які служать на захист та оборону України від військової агресії, протиправних посягань з боку терористичних угрупувань. Детальну інформацію Ви можете дізнатись на сайті http://oborona.zp.ua/

Ми запорожці, нащадки славетних козаків, які присвятили своє життя боротьбі за волю України, звертаємося до Вас з проханням підтримати ініціативу та надати благодійну фінансову допомогу. Об’єднаємось в боротьбі за свободу та незалежність – тільки разом ми здатні перемогти!

Заздалегідь вдячні Вам за допомогу у боротьбі за правду і свободу нашої країни.

З нами правда! З нами Бог! Слава Україні!

З повагою,

Голова Правління

обласного благодійного фонду

«Фонд сприяння обороні Запорізької області» К.Ю. Акула