2

В Запорізькій області продовжується будівництво споруджень для укріплення обороноздатності у випадку військової агресії. Про це повідомляє управління в справах преси та інформації обласної державної адміністрації. Будівництво опорних пунктів по лінії оборони є проектом державного масштабу. Кожний регіон виконує свою частину роботу. Проте, не дивлячись на те, що роботи проводяться поряд із зоною активних бойових дій, а снаряди іноді долітають до місць будівництва, бригади активно працюють і не зупиняються ані на день.

На сьогоднішній день на об’єктах нашого регіону в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України працюють більше 300 чоловік та більше 50 одиниць різноманітної техніки. Всі підрядчики, спеціалісти та робітники виключно із Запорізької області. Кожний регіон сформував свою бригаду.

За словами голови Запорізької обласної державної адміністрації Григорія Самардака, будівництво фортифікаційних споруджень об’єднало всю Запорізьку область. Населення області розуміє важливість та необхідність реалізації даного проекту. Спорудження будуються не лише задля захисту сусідніх областей, але і своєї рідної землі.