3

Сьогодні, 20 червня поблизу міста Маріуполь українські військовослужбовці вступили в бій з диверсантами. Всього за день російсько-терористичні війська близько 37 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових. Найбільше бойовики гатили зі 120 міліметрових мінометів. Найбільша частина обстрілів прийшлася на Донецький напрямок. Тут терористи обстрілювали населений пункт Авдіївка, Піски та Марьїнка. Бандити використовували гранатомети, стрілецьку зброю та озброєння бойових машин.

Вранці 20 червня на підступах до міста Маріуполь, в районі селища Лебединскье, було вчасно виявлено та відкинуто на свої вихідні позиції диверсійно-розвідувальні групи бойовиків. Найбільше обстрілів було зафіксовано зі зброї заборонених калібрів. З них терористи більше чотирьох разів гатили по українських військових в районі населених пунктів Авдіївка, Золоте та Гнутово.

Населені пункти Майорське, Кірово, Курдюмівка, Зайцево та Ленінське були обстріляні з мінометів 152 міліметрів. Окрім цього, майже на всіх напрямках Східного фронту впродовж суботи працювали ворожі снайпери.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилася інформація про те, що на Донбасі були затримані бандити з групи диверсантів самопроголошеної «ДНР», в складі яких були бойовики з Російської Федерації.