оборона

27 травня ситуація в зоні антитерористичної операції залишається дуже напруженою. Від початку добу штаб АТО нарахував 18 обстрілів позицій української армії вздовж лінії розмежування. В результаті нападів терористів вісім бійців отримали поранення. Бойовики не соромляться застосовувати зброю, яка мінськими домовленостями заборонена та віднесена до тяжкої.

Вісім бійців в зоні проведення антитерористичної операції знову будуть боротися за своє здоров’я або навіть життя. Кількість поранених кожного дня зростає, оскільки ситуація в зоні АТО суттєво е міняється або лише погіршується.

На Маріупольському напрямку військові бойовиків провели обстріли Чермалику з мінометів різних калібрів. Неодноразово вогонь відкривали біля Широкино, Гнутово, Водяного. Біля Мар’їнки терористи провели обстріли позицій української армії за допомогою кулеметів крупних калібрів.

На Донецькому напрямку бойовики застосували артилерію 122 мм для обстрілів позицій українських військових біля Зайцево. Також під ворожий вогонь українські бійці потрапили біля Авдіївки та Пісків. На Луганському напрямку постріли відчувалися біля Новозванівки. Терористи застосували вже звичну стрілецьку зброю, т.д.

Хочеться сподіватися, що ситуація в зоні АТО все ж стабілізується, що керівництво країни знайде спосіб не ризикувати здоров’ям наших хлопців. Наразі волонтери роблять все можливе, щоб підтримати бійців, забезпечити їх найнеобхіднішим (продуктами, медикаментами, предметами особистої гігієни тощо). Якщо у вас є змога прийняти участь у відправлені бійцям необхідного – просто надішліть волонтерам кошти або принесіть продукти у точку збору.