оборона

26 травня ситуація в зоні АТО суттєво не змінилася. За день бойовики здійснили 26 обстрілів позицій українських військових. В результаті цих нападів поранено одного військового. Цього дня обійшлося без втрат. Сьогодні бойовики застосували артилерію, міномети, гранатомети, стрілецьку зброю. Використання артилерійської зброї мінськими угодами заборонено, але знову таки терористи не отримують за порушення ніяких санкцій.

На Маріупольському напрямку бойовики стріляли з мінометів 120 мм. Біля Павлополю застосували артилерію 122 мм. Біля Гнутово терористи стріляли з мінометів, БМП та зенітної установки. Гранатомети та міномети використав ворог недалеко від Мар’янки. Біля Красногорівки позиції українських військових обстрілював ворожий снайпер. Автоматичні станкові гранатомети використали проти захисників Широкино.

На Донецькому напрямку ситуація була досить стабільною. Найбільше дісталося захисникам Луганського. Тут обстрілів було найбільше. Ворог використав танк, бойову машину піхоти, кулемети та гранатомети. Зайцево обстріляли з стрілецької зброї та гранатометів. Біля Авдіївки стріляли з кулеметів та мінометів 82 мм.

На Луганському напрямку також лунали постріли. 4 рази з гранатометів обстріляли Новотошківське. Стрілецьку зброю застосували проти українських військових біля н.п. Донець.

Хоч сьогодні постріли лунали по всім напрямкам, але ситуація не змінилася загалом. Бойовики продовжують свої провокаційні напади та застосовують при цьому заборонену мінськими угодами зброю.