оборона

Ситуація в зоні АТО залишається нестабільною. Бойовики використовують тяжке озброєння для провокаційних обстрілів. В результаті провокацій страждають бійці, які потім потребують лікування, реабілітації тощо. Саме тому військова частина 3309 звернулася за допомогою до Фонду.

У травні місяці було виділено майже 36 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання для шпиталю військової частини 3309. Допомагати медичним закладам просто необхідно, оскільки бійці мають звертатися за допомогою у будь-який момент та мати змогу отримати відповідну кваліфіковану допомогу. Військова частина може забезпечити повноцінний огляд перед несенням служби та після повернення з зони АТО. Наразі вони закупили найнеобхідніше обладнання, але роботи залишилось ще дуже багато.

Ворог постійно нападає, через це майже кожного дня ми чуємо про поранення та загибель бійців. Необхідно вчасно надавати медичну на передовій та забезпечувати відповідне лікування вже у лікарнях, реабілітацію після курсу лікування. Все це має бути доступним для бійців АТО та звичайних жителів країни також. Ми можемо зробити невеликий внесок для покращення стану технічного оснащення шпиталів, лікарень тощо. Кожен може виділити невелику суму коштів, які підуть на закупівлю необхідного нового обладнання. Фонд допоможе вам здійснити бажане та виділити кошти на необхідне переоснащення лікарень, шпиталів, передачі на передову необхідних медикаментів.