оборона(1)

Обласний військовий комісаріат досить рідко просить про допомогу Фонд, проте бувають ситуації, коли державного фінансування та власної ініціативи не вистачає для реалізації поставлених цілей. Керівництво закладу звернулося у травні з проханням виділити кошти на закупівлю нових навчальних стендів для розміщення актуальних матеріалів. Саме військовий комісаріат займається прийомом нових бійців АТО, тому важливо донести до хлопців всі переваги служби, необхідні критерії та можливості після несення служби. Саме тому Фонд виділив трохи більше 20 тисяч гривень для виготовлення необхідних стендів.

Також у травні місяці звернулося до Фонду керівництво Бердянського прикордонного загону військової частини 1491 з проханням допомогти в закупівлі акумуляторів для забезпечення безперебійного зв’язку. Фонд виділив майже 14 тисяч гривень для задоволення відповідних потреб.

Сьогодні штаб АТО повідомив, що ситуація в зоні АТО стабілізувалася. Вздовж лінії розмежування на деяких ділянках бойовики продовжили свої напади на українську армію, проте всього за день нарахували 16 обстрілів.

Все одно ситуація залишається складною, тому волонтери продовжують збирати необхідні речі, продукти, медикаменти для підтримки бійців на передовій. також постійно передають слова підтримки, листівки, дитячі малюнки, які підтримують дух бійців.