1

Населений пункт Широкіно Донецької області залишається найгарячішою точкою на підступах до міста Маріуполь. Тут бойовики протягом доби близько 8 разів порушували режим припинення вогню. Про це повідомляє прес-офіцер сектору «М» Дмитро Горбунов. Бойовики переважно використовували зброю калібру 120 та 152 міліметрів, танки російського виробництва.

За словами Д. Горбунова, всі обстріли проводилися по позиціях українських військовослужбовців. При цьому жоден військовий не постраждав, вся техніка залишилася цілою. Противник знову починає застосовувати заборонені форми ведення війни.

Полковник, заступник командуючого АТО Валентин Федичев на сторінці Донецької ОДА в соціальній мережі повідомив, що сьогодні через неконтрольований українськими військовими пункт пропуску «Довжанський» з території Російської Федерації зайшли 25 танків та 5 одиниць реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» та більше 15 вантажівок з невідомим вантажем. Окрім цього, в районі окупованого проросійськими терористами міста Донецьк було зафіксовано пересування 2 САУ «Гвоздика» та вантажівок з боєприпасами. Також за даними штабу АТО в Слов’яносербськ Луганської області під виглядом місцевих «ополченців» прибули до 30 бойовиків чеченської національності.