3

В велике Великоднє свято, 12 квітня, в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України загинув мелітополець, військовослужбовець частини А-3840 Богдан Гончаренко. Юнаку було лише 23 роки…

Відомо, що Богдана було призвано на службу в Збройні сили України в серпні 2014 року в спеціально створену роту охорони. Населений пункт, де загинув ще один наш захисник, поки що не повідомляється. За неофіційною інформацією, тіло бійця дуже сильно постраждало, мають бути проведені додаткові експертизи.

Висловлюємо щирі співчуттям рідним та близьким Богдана.

Зазначимо, що ми продовжуємо стежити за відновленими даними про втрати українських силовиків в конфлікті на території Донецької та Луганської областей. На основі даних РНБО, Міністерства оборони України, СБУ, Державної прикордонної служби, прес-служби добровольчих батальйонів та відкритих джерел, Запорізька область на ьогодні займає 14 місце за рівнем втрат серед українських бійців. З початку антитерористичної операції на Сході України, Запорізька область втратила 74 бійця, що загинули в боях за збереження територіальної цілісності та незалежності України. На першому місці опинилася Волинська, на другому – Кіровоградська області.