2

В Запорізькому обласному військовому комісаріаті розпочалася робота з формування двох рот охорони, які відбираються на базі Шевченківського районного військкомату Запоріжжя та Мелітопольсько-Веселівського об’єднаного районного військкомату. Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, нові військові підрозділи будуть задіяні в охороні об’єктів військової інфраструктури, адміністративних будівель обласної та районних державних адміністрацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника, служби на блокпостах Запорізької області.

Штатна кількість роти охорони буде складатися зі 100 військовослужбовців, – уточнює полковник М. Логвінов. При цьому відборі особлива увага звертається на патріотично налаштованих військовозобов’язаних-добровольців. Проводиться серйозний професійно-психологічний відбір кандидатів на посади офіцерського, сержантського та рядового складу. Вони в обов’язковому порядку проходять медичний огляд для визначення ступеню природності до військової служби.

Всі військовослужбовці новостворених рот охорони будуть знаходитися на державному забезпеченні. На них буде поширюватися дія Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх родин». Грошове забезпечення виплачується на рівні військовослужбовців контрактної служби в залежності від військового звання, посади та вислуги років.