2

Дарницький райсуд Києва засудив до трьох років позбавлення волі солдата, який втік із зони проведення АТО. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

Солдат, проходив військову службу за контрактом в підрозділі військової частини в зоні проведення АТО в Добропільському районі Донецької області. Однак в січні 2017 року втік з місця несення служби і був в розшуку півроку.

У червні 2017 року, після того, як військового знайшли, суд посадив його під домашній арешт і заборонив цілодобово залишати розташування військової частини. Але в серпні 2017 року військовослужбовець знову втік. У травні 2018 го втікач був затриманий і засуджений до трьох років позбавлення волі.

Раніше “Вести” повідомляли, що 68 українців розшукуються як дезертири. Військові дезертують як із зони АТО, так і зі строкової служби. Їм загрожує до 10 років в’язниці.

А Подільський районний суд Києва засудив до 13 років позбавлення волі російського військовослужбовця Олександра Баранова, якого звинувачують у державній зраді і дезертирстві з української армії під час анексії Криму. Сам військовий відмовився визнавати свою провину, але суд все одно позбавив його звання сержанта і визнав винним у державній зраді. Раніше ВСУ перевірили повідомлення про дезертирство українського військового, який попросив притулок в Росії після самовільного відходу з частини.