1

Батько і дочка пліч-о-пліч боролися, відстоюючи інтереси України на її східних рубежах. Дівчина служить санінструктором, Микола був старшим сержантом, військовослужбовцям 57-ї ОМПБр. 1 червня перестало битися серце бійця 57-й ОМПБр, старшого сержанта Збройних сил України Миколи Метлинського, повідомляє “Діалог.UA”.

Таку інформацію в соціальних мережах озвучили бойові побратими загиблого українського героя. Метлинський помер від ран, отриманих під час ворожого обстрілу на Донбасі, в Обласній клінічній лікарні імені Мечникова міста Дніпра.

Повідомляється, що Микола Метлинський з Кропивницького області. 48-річний військовослужбовець під час ворожого обстрілу накрив своїм тілом свою 26-річну дочку, яка служить санітарним інструктором. Він врятував життя своїй дитині, але при цьому отримав небезпечне осколкове поранення, від якого помер в госпіталі.

Лікарі до останньої хвилини боролися за життя бійця. Було зроблено кілька екстрених операцій, реаніматологи за ніч чотири рази запускали серце воїна, але нічого зробити не вдалося. У загиблого залишилися дружина і дочка.