1

Увечері 4 червня в Чернігівській області знайдений застреленим відомий український режисер і продюсер Леонід Віленович Кантер. Про це повідомляє видання “Високий вал”. Тіло режисера виявили в його будинку в на хуторі Обирок Борзнянського району.

“На місці події виявила труп чоловіка з наскрізним вогнепальним пораненням в щелепу. Поруч з тілом правоохоронці виявили зброю”, – повідомили в поліції. За фактом події відкрито кримінальне провадження за фактом самогубства.

Леонід Кантер народився в Києві 27 липня 1981. Закінчив Київський природничо-науковий ліцей №145. На першому курсі університету працював журналістом і ведучим в Національній телекомпанії України. Пізніше оселився на хуторі Обирок.

У 2003 році Кантер заснував кіностудію Lizard Films, яка зняла близько 50 коротометражок. Останні роботи режисера були присвячені бійцям АТО. Так, в 2015 році вийшов повнометражний документальний фільм про Донецький аеропорт – “Добровольці Божої Пари”, а в 2018 – повнометражний документальний фільм “Міф” про оперного співака і добровольця АТО Василя СЛІПАК.

Пізніше в поліції повідомили деталі події, які підтверджують версію про самогубство Кантера.