2

Новий губернатор Запорізької області Григорій Самардак вважає, що штаб Самооборони Запорізької області в лівому крилі обласної державної адміністрації не дуже вписується в концепцію безпеки. Про це на свій сторінці в соціальній мережі написав командир організації Сергій Тіунов.

Нагадаємо, що рік назад ця та інші адміністративні будівлі Запоріжжя залишилися чи не єдиними на території Південного-Сходу України, над якими встояв прапор України. Тоді Народна Самооборона допомогла іншим патріотичним організаціям міста організувати тисячі запоріжців на цілодобову охорону та оборону цих будівель. За словами активіста, організація покине будівлю Запорізької ОДА, якщо таке рішення підтримає більшість громади міста.

Нагадаємо, що Народна Самооборона Запорізької області була створена 26 лютого 2014 року. Тоді вона була сформована на основі Запорізького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас». До сьогоднішнього часу організація на громадських засадах здійснює чергування на блокпостах поблизу міста Запоріжжя, активно працює з проявами сепаратизму в нашому місті, проводить навчання по військовим дисциплінам для жителів Запорізької області. Також дана організація координує добровольців, які виявили бажання захищати Батьківщину від ворога в складі Збройних сил України.