1

Проросійські терористи продовжують обстрілювати позиції українських військових в секторі «М» поблизу міста Маріуполь. Тепер бойовики почали використовувати ще більш серйозні та дорогі безпілотні летальні апарати, які мають здатність зчитувати інформацію на відстані до 250 кілометрів перебуваючи, при цьому, на дуже великій висоті. Про це повідомляється в соціальній мережі на сторінці Штабу оборони Маріуполя.

Протягом останньої доби ворог здійснював більше 8 обстрілів позицій українських військових в районі сектору «М»: 6 обстрілів позицій в населеному пункті Широкіно, 1 обстріл в Миколаївці. Бойовики більше 4 разів відкривали вогонь з мінометів 120-ти та 82-х міліметрів. Використовував танки та стрілецьке озброєння.

Сьогодні було зафіксовано польоти 9 БПЛА противника в районі населених пунктів Мелекіно, Гнутове, Мангуш, Широкіно та Володарське.

Також варто зазначити, що згідно з міжнародними домовленостями, Україна готова забезпечити демілітаризацію Широкіного, але за умови дотримання ворогом режиму повного припинення вогню. В свою чергу, бійці добровольчого полку «Азов» називають таку ініціативу вкрай небезпечною та ризиковою, адже ворог й так знаходиться в небезпечній близькості від міста Маріуполь.