1

В Запоріжжі цілий ряд воєнкомів та співробітників військових комісаріатів, які внесли значний вклад у виконання завдань по призову в рамках шостої хвилі часткової мобілізації, отримали нагороди та відзнаки.

Так, медаллю «За розвиток Запорізького краю» було нагороджено військового комісара Шевченківського районного військового комісаріату м. Запоріжжя Євгена Щербаня Цінний подарунок у вигляді наручного годинника отримав з рук голови облдержадміністрації заступник обласного військового комісара Юрій Бойко. Грамоти від ОДА за службу отримали військовий комісар Токмацького міського військкомату Вадим Вітер, спеціаліст першої категорії облвоєнкому Олександр Коваленко, старший офіцер ОВК Юрій Райцев та воєнком Оріхівського РВК Юрій Сергієнко.

Нагадаємо, що шоста хвиля часткової всеукраїнської мобілізації стартувала в Україні з 18 червня і тривала 60 діб. Весь призваний до лав Збройних сил України офіцерський склад було направлено для відповідної підготовки у військові навчальні заклади. Кваліфіковані сержанти та солдати направлялися в спеціальні навчальні центри. Таким чином, жоден український військовослужбовець без проходження повного циклу підготовки не був допущений до виконання своїх службових завдань.

Призивалися військовозобов’язані у віці від 20 до 60 років, що раніше проходили військову службу в армії. Громадяни України у віці до 25 років, які не проходили військову службу, зараховувалися до армії виключно шляхом укладання контракту.