1

В зону проведення антитерористичної операції на Сході України відправили 82 військовослужбовця, які були призвані в ході проведення шостої хвилі часткової всеукраїнської мобілізації. За словами заступника командира 55-ї артилерійської бригади по роботі з особовим складом Ігорем Неминським, всі вони прийшли у військову частину після навчань і поїхали на бойові завдання з метою заміни демобілізованих артилеристів. Тоді ж на довгоочікуваний дембель йшло і 107 військових, які вже прослужили більше 1 року в першій і другій гаубичній батареях, батареї управління, ремонтній роті, інженерній роті та протитанковому дивізіоні.

І. Неминський також розказав, що демобілізація військовослужбовців 55-ї окремої артилерійської бригади наразі проходить за планом, з кожного підрозділу звільняється певна кількість військових. Станом на сьогоднішній день вже демобілізовано 347 військових.

Всім військовим було об’явлено подяку від командуючого оперативним командуванням «Схід», а декільком найбільш відзначившимся офіцерам було вручено подяки від генерал-майора Сергія Наєва. Також були вручені і державні нагороди – медаль «За оборону рідної держави», орден «За вірність присязі», відзнаки «За службу державі», «За мужність та милосердя». Двоє з нагороджених, на превеликий жаль, отримати їх вже ніколи не зможуть: сержант Євген Дужик загинув 14 лютого 2015 року в боях під Дебальцево під час сильного мінометного обстрілу. Солдат Олександр Говоруха загинув 16 лютого від отриманих під час обстрілу поранень.