оборона

Герої варті того, щоб їх пам’ятали завжди. На фасаді запорізької школи № 75 буде відкрито нову меморіальну дошку справжньому герою – бійця АТО Андрію Кравченку. Він героїчно загинув 21.06.2014 на службі. Міська влада ухвалила проект про створення меморіальної дошки.

Розвідник загинув під час патрулювання від снайперського пострілу. Ця подія відбулась біля Добропілля, коли на колонну розвідників напали із засідки бойовики ДНР. Військовий загинув в свої 28 років. У нього залишилась дружина з двома маленькими діточками: хлопчиком 7 років та дівчинки 3 місяців. Президент України посмертно нагородив бійця орденом ІІІ ступеня «За мужність».

Тепер його ім’я буде розміщено на фасаді школи. Діти не забудуть про відвагу героя, будуть вшановувати його пам’ять та вивчати про бійців АТО, їх мужність, відвагу, хоробрість. Дружині та дітям бійця є чим пишатися, але вони хотіли б, щоб їх батько був поряд.

Новини з зони АТО сьогодні сповіщають про те, що спекотно було біля Мар’їнки. Бойовики шість разів обстрілювали українських військових з гранатометів. Також стрілецька зброя активно застосовувалася. Бойовики застосовують допомогу снайперів, щоб нанести більше шкоди позиціям ВСУ. Донецький напрямок знову сьогодні був більш актуальним. Продовжуються провокаційні обстріли та не лише. Вже можна поступово говорити про справжні напади ворожої сторони, адже бойовики активізуються, діють все агресивніше та не бояться застосовувати будь-яку зброю з арсеналу для ліквідації сил українських військових та прориву вглиб країни.