оборона

Всю країну охопила декомунізація, яка на Закарпатті дозволила частину вулиць перейменувати на честь героїв АТО. Губернатор вирішив вшанувати пам’ять справжніх героїв. Закон про декомунізацію має бути втілений у життя, а нові назви можна давати за бажанням з прив’язкою до прізвищ або без. Відмітити вклад деяких загиблих бійців у захист нашої країни, її незалежності – гідна справа.

В місті Іршава тепер є вулиця імені Юрія Короля. Хлопець загинув в зоні АТО в вересні 2014 року. він був сапером-розвідником батальйону «Айдар». Загинув виконуючи свій обов’язок перед країною та народом. Також вулиця Чапаєва отримала нову назву імені Юрія Соколачко, який служив в 79-ій окремій аеромобільній бригаді. Він загнув в липні 2014 захищаючи Донецький аеропорт. Хлопці поховані в Іршавському районі.

В місті Перечин з’явилася вулиця Михайла Кулі. Це боєць, який працював механіком-водієм в 128-ій піхотній бригаді. Загинув в бою під Щастям в Луганській області. Бійця поховали в Перечинському районі. Багато хлопців заслуговують на пошану та увагу, тому іншим містам теж можна приєднатися до прикладу Закарпаття та наділити героїзм хлопців вічною пам’яттю.

В смт Великий Березний з’явилася вулиця Руслана Сабова. Він загинув в лютому 2015 року під Дебальцево, але народився саме в цьому селищі. Жителі погодились відмітити героїзм хлопця та на честь старшини 128-ої гірничо-пехотної бригади назвали вулицю.

В місті Хуст тепер можна знайти вулицю Михайла Печунки, який служив розвідником в 30-ій окремій механізованій бригаді. Він загинув в бою в лютому 2015 в Луганській області.