18 березня відбувся мітинг на Алеї Героїв учасників АТО для вшанування пам’яті загиблих воїнів. Прийняли участь представники обласної адміністрації, волонтери, військовослужбовці місцевого гарнізону, бійці АТО, журналісти тощо. Підготував мітинг обласний військовий комісаріат. Родинам загиблих воїнів вручили ордени. Звісно, героїзм хлопців вшанували хвилиною мовчання.

Так варто відмітити більш приємні події. Так з Волині для бійців АТО направили посилку з продукцією компанії «Оріфлейм». Активісти консультанти запропонували своїм клієнтам купляючи продукцію для себе, придбати щось і для бійців АТО. Так назбиралось чимало засобів особистої гігієни, які вже найближчим часом приїдуть до хлопців, щоб трохи полегшати їм умови несення служби. Разом з милом, гелями для душу тощо до посилки вклали дитячі малюнки, які зігріють серця воїнів та нагадають про дім.

В Івано-Франківську діти учасників АТО та переселенці отримають можливість безкоштовно навчатися на курсах англійської мови. Це ініціатива подружньої пари, яка вирішила таким чином допомогти людям. Курси розраховані на 3 місяці, на яких зможе провчитися 30 дітей. Прийняти участь зможуть діти від 6 до 15 років, які познайомляться з англійською мовою або покращать її рівень.

В сучасному світі кожен сам вибирає свій шлях, визначає власні можливості, керується своїми принципами, які дозволяють допомагати бійцям АТО, їх сім’ям, переселенцям, або ні. Бажаючі прийняти участь у благодійних заходах завжди можуть звернутися до нашого Фонду та надати цільову чи звичайну допомогу для покращення умов військовим нашого краю.