оборона(1)

В Кривому Розі відлили чотирьохметровий пам’ятник воїнам АТО. Представлений військовий в камуфляжі, повністю в спорядженні, який готовий захищати незалежність своєї країни навіть ціною власного життя. Поряд з фігурою бійця поставили гранітні камені, на яких написані імена загиблих бійців в АТО. Тепер їх пам’ять гідно вшанована.

Для виготовлення пам’ятника зібрані гроші у мешканців міста. Жителі Кривого Рогу високо цінять жертву бійців АТО та хотіли висловити свою подяку за хоробрість та відвагу. На відкриття монументу зійшлось багато мешканців міста, прийшли бійці АТО, родичі загиблих. Такі події зближають народ, показують, що пам’ять вічна і ніхто не буде забутий.

Тим часом штаб АТО повідомляє, що за останню добу зменшилась кількість обстрілів з боку бойовиків. Це приємна новина, але трохи насторожує, адже останнім часом провокації на Донецькому напрямку лише посилювались. Сподіватися на покращення ситуації не було надії. Зараз теж ще рано говорити про покращення ситуації, але зменшення обстрілів все ж приємна новина. Бійці зможуть трохи розслабитися та перевести подих, адже бойовики постійно вимагають від них максимум концентрації, обстрілюють з мінометів, гранатометів, з танців тощо. В таких умовах складно знаходитись постійно, тому навіть незначна перерва дасть змогу акумулювати нові сили на продовження боротьби.

Одна з версій зменшення обстрілів – перебування поблизу групи ОБСЄ, адже терористи не хочуть показувати, що саме вони постійно порушують режим тиші та всіляко провокують українських військових. Можливо це і є розумна причина зниження кількості нападів.