03

В разі виникнення надзвичайної ситуації в місті Запоріжжя, мешканцям доведеться укриватися в підвалах будинків, які не просто не мають ніяких зручностей, але й повністю не відповідають санітарним нормам.

Як розповів помічник мера м. Запоріжжя та основний претендент на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства міста Василь Варецький, з 4803 підвалів, лише половину можна використовувати в якості укриттів. Вони відповідають всім необхідним стандартам. На сьогодні, на випадок військової загрози, вже готові для використання 2467 підвалів.

Нагадаємо, що на сьогодні вже створено електронну карту укриттів міста. Повідомити інформацію про невідповідний стан укриттів можна за телефонами: 62-63-71, 62-45-80.

Нагадаємо, що візит до Запоріжжя прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та його невдала спроба дізнатися адресу найближчого укриття, змусило журналістів та чиновників міста серйозно поставитися до стану готовності області до захисту цивільного населення на випадок надзвичайної ситуації.