01

Валентин Резніченко, екс віце-президент Українського медіа холдингу, став головою Запорізької обласної державної адміністрації. Відповідний наказ №105/2014 підписаний та розміщений на сайті голови держави. З серпня 2014 року і до сьогоднішнього моменту, В. Резніченко очолював Український державний центр радіочастот.

«Валентин Резніченко – сильний менеджер та рішуча людина. Я його знаю вже 15 років. Він вольовий та ефективний керівник. Я йому довіряю. Валентин не підведе Запоріжжя», – саме так охарактеризував нового очільника області президент України Петро Порошенко.

Опитані політичні експерти вважають призначення Резніченка на посаду губернатора Запорізької області мудрим рішенням. По-перше, його кандидатура рівновіддалена від 2-х найбільших бізнес-груп України: І. Коломойського та Р. Ахметова. До того ж, він достатньо жорсткий та професійний як менеджер, так і управлінець.

Також варто підкреслити, що всі попередні керівники Запорізької області, які в різні часи були призначені Ющенком та Януковичем, дуже швидко починали «грати в політику» та ставали залежними від різних олігархічних кланів. Саме це і впливало на характер їхніх рішень. Новий лідер держави, в свою чергу, зробив ставку на людину, яка змушена буде вирішити економічні та соціальні проблеми області, а також забезпечити стабільну ситуацію в регіоні.