18

У Чернігівській області 19 червня під час військових навчань помер резервіст, який прибув на навчання напередодні ввечері. Про це повідомили в прес-службі оперативного командування “Північ” на своїй сторінці в Facebook.

“На жаль, сьогодні вранці на території наметового містечка навчань” Північна фортеця “відбулася сумна подія: помер чоловік, який напередодні ввечері приїхав на навчання. Як повідомили командир підрозділу і резервісти, які ночували з ним в одному наметі, чоловік прибув в табір увечері, на вечері і під час сну поводився спокійно “, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за фактом події проводиться розслідування, про результати якого командування частини повідомить додатково.

У початковій версії повідомлення командування було зазначено, що за попередньою версією службового розслідування чоловік наклав на себе руки, проте пізніше цю інформацію видалили.

Нагадаємо, в Чернігівській області Збройні сили України проводять навчання “Північна фортеця”. У Міноборони відзначали, що під час навчань військові відпрацюють застосування підрозділів територіальної оборони за основними завданнями: прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, ведення бойових дій в місті і лісі.