im578x383-osce_osce.org

Бойовики обстріляли в Донецькій області патруль спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомляє прес-служба СММ.

Згідно з повідомленням, інцидент стався напередодні вдень в непідконтрольних українському уряду населеному пункті Пікуза, що знаходиться в 23 км від Маріуполя.

“Патруль СММ в складі шести співробітників Місії на двох броньованих автомобілях знаходився в н. П. Пікуза на перехресті доріг T-0519 і C-051235, де спостерігачі зупинилися, щоб зафіксувати свіжі сліди, мабуть, бойову броньовану машину (типу БМП) на асфальті. Один зі спостерігачів вийшов з автомобіля, після чого всі члени патруля почули дві короткі черги зі стрілецької зброї “, – наголошується в повідомленні. При цьому уточнюється, що стріляли з автомата АК-74 і характер цих пострілів був скоріше попереджувальним.

“Один з членів патруля, який перебував в салоні автомобіля, побачив двох чоловіків в одязі військового типу, які стояли на відстані близько 50 метрів на південь від дороги. У одного з них був при собі автомат (АК-74). Стріляючи з автомата, він направив його вгору під кутом 45 ° в напрямку патруля СММ. Потім озброєний чоловік зробив 2-3 кроки в бік спостерігачів і зробив ще один постріл в повітря під кутом 45 ° в напрямку патруля Місії. Після останнього пострілу обидва чоловіки розвернулися і проїхали на південь вздовж дороги C -051235 … Вогонь мав попереджувальний ний характер, щоб змусити спостерігачів покинути даний район “, – йдеться в повідомленні.

Після цього, зазначається, що патруль СММ негайно виїхав і благополучно повернувся на базу в Маріуполі. Відзначимо, всього 14 червня бойовики 33 рази порушували режим припинення вогню на Донбасі.