30.06 статья 22рус

Важкі втрати українська армія зазнала на Маріупольському напрямку. Проросійські бойовики обстріляли Богданівки з забороненої Мінську домовленостями 122-мм артилерії і троє військових отримали поранення, несумісні з життям.

Крім того, бої на цьому напрямі велися навколо Лебединського, Водяного, Гнутова і Талаківкі. Бойовики застосували гранатомети і стрілецьку зброю. У Водяного ще один український військовий отримав поранення.

Неспокійно було і на інших напрямках. На Луганщині російсько-окупаційні війська з заборонених 82-мм мінометів обстріляли позиції Збройних сил України поблизу Кримського. На Донецькому напрямку бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї біля Мар’їнки.

В цілому протягом 27 червня незаконні збройні формування 12 раз порушили режим припинення вогню, чотири рази – з забороненого Мінську домовленостями зброї.

А Фонд і надалі допомогає на місцях. Так у червні була надана допомога трьом бійцям у придбанні екіпіровки на загальну суму близько 10 тисяч гривень. Ще Фонд надав допомогу ГО “Вільнрі козаки” у придбанні палива на суму 17 тисяч гривень. Також були прибдані продукти на червень для ГО “Солдатский привал” на суму 5 тисяч гривень. Відкликаємося на прохання про допомогу та намагаємося почути кожного!