30.06 статья 22рус

Бойовики продовжують приховано завозити військову техніку на територію окупованого Донбасу. Про це повідомляється в Facebook Операції об’єднаних сил з посиланням на Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ.

В районі населених пунктів Свободне Донецької області і Кришталевий Луганській області спостерігачі Місії підтвердили факт розташування 12 одиниць РСЗО “Град” з порушенням ліній відведення, а також 5 танків (Т-64) в районі населеного пункту Круглик Луганській області.
Спостерігачі виявили обладнані бойовиками вогневі позиції, протяжністю близько 40 метрів неподалік Золотого, і аналогічні позиції протяжністю близько 250-300 метрів в районі Ясинуватої.

В районі Горлівки виявлено переміщення до лінії зіткнення більше 10 одиниць техніки (САУ, танки), а неподалік Дебальцеве – 10 одиниць техніки і важкого озброєння, зокрема, “Гради” і танки; а в районах населених пунктів Комісарівка і Вергулівка – більше 10 одиниць САУ і кілька одиниць танків різної модифікації.

А Фонд Сприяння обороні Запорізької області продовжує надавати допомогу військвим частинам, розташованим на території нашої області. Так за зверненням командування в/ч 3033 було закуплено спеціальне обладнання для потреб військової частини, яке вкрай потрібне частині для кращого виконання своїх обов’язків!