оборона

Минула доба в зоні АТО була новим випробуванням для українських бійців. Значні обстріли зафіксовані на Донецькому, Маріупольському напрямку, також невелика кількість обстрілів зафіксована на Луганському напрямку. Знову поранено українських бійців. На цей раз троє під Дебальцево, один боєць у Мар’їнці та двоє біля Авдіївки. Це найгарячіші точки зони АТО, тому зрозуміло, чому поранених найбільше тут.

Для своїх нападів бойовики застосували артилерійську зброю, міномети, гранатомети, разом з ними працювали снайпери, які знають свою справу. Волонтери також повідомляють, що за минулу добу оди український військовий загинув. Офіційного підтвердження або коментування заяви не було. Залишається лише чекати спростування або підтвердження втрати.

За результатами досліджень ООН в зоні АТО виявилося, що у червні велика кількість була загиблих серед мирних жителів в зоні АТО. Такої великої кількості загиблих не було з часів серпня минулого року. варто зауважити, що наразі й ситуація в зоні АТО дуже загострилась. Через це страждають мирні жителі, оскільки вони можуть потрапити під перехресний вогонь. Серед мирних жителів нарахували 57 чоловік поранених.

Також сьогодні волинські демобілізовані передавали своїм наступникам амуніцію, все необхідне для виживання на війні. Всі прекрасно знають про те, що на війні українським бійцям не вистачає якісної амуніції, тому демобілізовані готові поділитися нею, щоб захистити своїх наступників від нападів бойовиків та їх підступних обстрілів. волонтери продовжують збирати кошти на закупівлю всього необхідного для армії.