оборона

Ніхто не сподівався на те, що чергові мінські домовленості реально принесуть користь та змінять ситуацію. Наразі бойовики продовжують вздовж лінії розмежування застосовувати заборонену зброю. Так під обстрілами опинилися позиції українських військових на Луганському напрямку. За минулу добу штаб АТО у цьому напрямку зафіксував 20 обстрілів. Біля Катеринівки, Богуславського зафіксовано провокаційні напади з застосуванням мінометів 10 мм, кулеметів великого калібру, гранатометів. Біля Новозванівки терористи застосували БМП, міномети 120 мм, біля Троїцького – міномети 82 мм. Ворог не соромиться продовжувати обстріли не зважаючи на будь-які домовленості лідерів.

Біля Кримського та Новоолександрівки бойовики обстріляли позиції української армії з мінометів, автоматичних гранатометів та ручних, кулеметів крупного калібру. Біля Станиці Луганської терористи провокували українських військових за допомогою кулеметів, гранатометів, стрілецької зброї. В результаті нападів бойовиків за минулу добу двоє українських військових отримали поранення.

Всього за минулу добу зафіксовано 60 обстрілів позицій української армії. Ситуація залишається складною, хоча ще нещодавно всі сподівалися на перерву, деяке затишшя, яке б дозволило зібратися українським військовим та перепочити від постійних атак ворога. На Маріупольському напрямку вчора зафіксовано 28 обстрілів. Епіцентром провокацій можна сміливо називати Водяне. На Донецькому напрямку ворог провокував українську сторону 12 разів.

Напишіть відгук