10.01

В Запоріжжі йде підготовка до мітингу на підтримку честі та гідності ветерану АТО, який не витримав знахабнілого ставлення та відмову інваліду-ветерану у пільговому проїзді, гарантованому Державою, і вдарив водія маршрутного таксі. Наразі винуватець скандалу подав судовий позов на АТОшника.

Інцидент мав місце ще влітку, але конфлікт ще у розпалі. Вже було проведено одну масову акцію на підтримку прав військовослужбовців з зони АТО, але 16 січня 2018 року у вівторок в Ленінському суді м. Запоріжжя призначено судове засідання, відповідачем якої постав доброволець служби в АТО Святослав-Андрій Грушевський. Таку інформацію надав активіст Костянтин Денисов. Спільнота учасників бойових дій АТО та однодумці Грушевського закликають небайдужих підтримати їхню акцію на знак підтримки побратима під стінами суду за адресою вулиця Незалежної України, 1/2 о 8:30. Всі бажаючі стати на підтримку, мають мати при собі паспорт.

Паралельно активісти підготували резолюцію, текст якої вимагає вивчити всі факти того «безпредела», який творив водій громадського транспорту. Денисов закликає відстоювати Грушевського, адже, якщо суд підтримає сторону водія, хамству по відношенню до АТОшників не буде кінця і краю. А такі випадки реакції стануть масовими, що викликає великий ризик самосуду військових, більшість яких повертаються із зброєю, а це вже не жарти. Якщо Держава на чолі із судом не захистить людей, які стали на її захист, вони зможуть самостійно та у свій спосіб дати собі раду та дати відсіч хамам та прибічникам Кремля.