25.09.7 оборона

Представники місії ОБСЄ зробили заяву про те, що окупанти укріплюють свої позиції поблизу Луганська. Спостерігачами зафіксовано склад озброєння у межах непідконтрольного с. Мирне. Там окупанти зберігають великі запаси зброї та іншої важкої техніки. ОБСЄ зафіксували наявність табору, де є вогневі позиції, бліндажі та траншеї. Це нові облаштування, які російські найманці зробили досить недавно. Деякі з місць укріплень ще в стадії будування і знаходяться поблизу села Довге.

Мова йде про факт наявності одного бронетранспортеру (МТ-ЛБ) у селищі Старе (колишня назва Червоний Прапор, що за 58 км на заході від Луганська). ОБСЄ підтверджує, що міні-БПЛА СММ зафіксовано наявність траншейного екскаватору (ТМК-2), трьох бойових машин піхоти (БМП-1). Щодо особистого складу військових, то на місці присутній діючий табір, який має нові вогневі позиції, бліндажі і траншеї.

В повідомлені спостерігачів, також, йдеться про наявність, за межами означених позицій, пунктів складу великої кількості озброєння та техніки, вигляд якої можна назвати, як належний стан, тобто її відремонтовано і заряджено. Також, зафіксовано в наявності танки (30 одиниць: 28 марки Т-64, та 2 – Т-72), самохідні гаубиці (7 одиниць), буксирувальні гаубиці (6 одиниць), міномети 120 мм калібру ( 9 шт), протитанкові гармати (6 шт), бойові машини піхоти (56 шт), вантажівки ( 6 шт) із зенітними установками кожна (ЗУ-23) та багато іншого вбивчого атрибуту, який ворог приготував для українського «братнього» народу.

Зважаючи на таку інформацію, допомога від фонду для в/ч А1965 (Морпех) у вигляді новеньких планшетів буде дуже доречною. За допомогою новітніх програм бійцям буде значно зручніше проводити розвідку, планування та налаштування бойової техніки. Загальна сума допомоги склала 13,5 тисяч гривень. Також дуже доречно були придбані автозапчастини на суму 18 тисяч гривень для Запорізького зонального відділу ВСП аби відремонтувати техніку, яка вийшла з ладу. Адже ворог оздоблюється і ми також повинні буди «на чеку та у всеозброєнні».

Напишіть відгук