1

З обласного призивного пункту в місті Запоріжжя були відправлені перші мобілізовані 6-ї хвилі часткової всеукраїнської мобілізації.

Варто зазначити, що чергова мобілізаційна хвиля стартувала на території нашої області ще 19 червня і буде тривати протягом 60 діб, а якщо нічого не зміниться, то в цьому році вона має стати останньою. Згідно з мобілізаційним наказом, підписаним Президентом України, в цю хвилю до лав Збройних сил України будуть призиватися чоловіки у віці від 20 до 60 років. Перші півтори сотні таких мобілізованих вже були відправлені в навчальний центр сухопутних військ, що знаходиться на території Львівської області.

Попереду у військовослужбовців декілька місяців бойової підготовки, після чого багато хто буде відправлений на службу в зону проведення антитерористичної операції.

За словами заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом Михайла Логвінова, всього протягом цієї хвилі мобілізації необхідно мобілізувати понад 2 тисячі чоловік. Це солдати, офіцери запасу та сержанти. Наразі мобілізація проходить не без проблем, проте в цілому успішно. Під час шостої хвилі мобілізації, також знаходяться добровольці. Тим часом демобілізація військовослужбовців, що були призвані на службу близько 1 року тому, в ході третьої хвилі мобілізації, відкладається на декілька місяців. Хоча б мала пройти с липня по вересень.