29.09.17 оборона

Війна – це завжди тяжке випробування для людей, навіть для військових, які добровільно чи за фахом змушені боронити свою Батьківщину із зброєю в руках. Цього тижня для бійців 72-ї бригади оказується професійна психологічна підтримка. Військові психологи вирушили до українських патріотів прямо на територію передової, щоб не чекати відпусток. Спеціалісти мають за мету навчити хлопців та дівчат долати стресові ситуації з мінімальною шкодою для нервової системи та нормального життя у майбутньому. Наразі робота буде проводитися задля складу 72-ї бригади, які розташовані на своїх позиціях в зоні АТО, біля Верхньоторецького.

Психологи розповідають як бути успішними в контролюванні свого страху і проявів гніву. Досвідчені військові співпрацюють із психологічною командою, що дуже доречно для більш швидкого порозуміння із бійцями у питаннях дібрання переконливих та зрозумілих прикладів. Хлопців та дівчат, які служать на передовій привчають справлятися із найбільшим, за словами військових, психологічним тиском, яким є очікування, коли постійна напруга і відсутність прогнозів на найближчі хвилини.
За словами психолога Родіона Григоряна, тренінг буде продовжено при переміщені бригади на позиції полігону, щоб військові могли зосереджуватися, коли ворог у безпосередній близькості.

Тут, де мирне життя триває також не забувають про тих, хто вже пройшов АТО. Так ГО Товариство ветеранів АТО Запоріжжя провело чергове свято для «своїх» на якому учасники змагань отримували цінні подарунки. Кошти на придбання цих подарунків були виділені Фондом сприяння обороні Запорізької області, загальна сума призів склала близько 5 тис грн. Сподіваємося, що такі заходи дуже корисні для тих, хто не по чутках знає, що таке війна! І дякувати Богу, що вони і ми разом з ними живі і здорові!