оборона

Стало відомо, що ветерани АТО вирішили об’єднатися та створити громадську організацію, а точніше – Союз «Воїнська честь». Суть роботи організації в тому, щоб кожен боєць АТО, повернувшись додому, отримав гідну допомогу, підтримку. Досить часто учасники АТО повертаються, але не можуть знайти роботу, оформити документи, отримати обіцяну землю. Люди, посадовці відносяться до воїнів АТО з байдужістю, що дуже ображає, оскільки вони захищали безпеку всієї країни, причому деякі втратили в бою частини тіла, а хтось і життя, просто вже не може про це сказати та заявити.

Громадська організація буде допомагати з працевлаштуванням, підтримає морально та допоможе відновитися після бойових дій. Жорстокість, яку людина бачить в зоні АТО негативно впливає на будь-яку психіку, тому певний курс реабілітації має проходити кожен учасник АТО. Хто краще зможе зрозуміти, ніж спеціалісти-психологи та такі ж самі бійці, які вже відновилися? Також організація планує займатися фізичною підготовкою бажаючих для захисту міста. Ветерани АТО впевнені, що війна ще не завершилась, а тому рано складати руки та відпочивати. Необхідно продумати захист міста Харків та провести навчання для всіх бажаючих. Заплановані тренування, курси тощо. Члени організації також будуть приймати участь у заходах з патрулювання міста, вокзалу тощо.

Активна позиція воїнів АТО після повернення з зони бойових дій заслуговує поваги. Ці люди не просто не здалися, а хочуть покращити умови для повернення інших з зони АТО, хочуть забезпечити їм кращі умови та підтримати.