3

В Запорізькій області до питання оборони ставляться дуже серйозно. Оскільки наш регіон знаходиться на межі бойових дій, стає зрозумілим, чому в області функціонує близько 30 блокпостів, 14 з яких знаходиться саме на межі зі зоною проведення антитерористичної операції.

Проте не лише таким чином наша область намагається відмежуватися від конфлікту та максимально тримати свою територію під контролем. Як розповіли в Запорізькій ОДА, наразі розробляється детальний план заходів по зведенню додаткових споруджень, ціллю яких є підвищення оборони нашого Запорізького регіону. Як саме він буде реалізований і що в себе включить — казати поки що зарано, адже все знаходиться лише на стадії розробки. Проте вже через тиждень можна буде дізнатися про перші плани.

Окрім цього, Запорізька область, на рівні з іншими регіонами України, приймає участь в будівництві фортифікаційних споруд. Вони пройдуть вздовж лінії оборони на території Луганської та Донецької областей, аби не допустити продовження військової агресії. Цей проект всеукраїнського масштабу, розроблений Кабінетом міністрів України. Деталі не розголошуються, адже дане питання має загальнодержавне значення та є питанням національної безпеки.

Про зведення оборонних споруд нам обіцяли розповісти лише після вирішення всіх деталей.