2

Від учора на території Запорізької області стартував підготовчий період до п’ятої хвилі часткової мобілізації. В період з 10 по 21 квітня військові комісаріати міста Запоріжжя та області будуть проводити оповіщення військовозобов’язаних.

Як розповів заступник облвоєнкому по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, ці військовозобов’язані будуть зобов’язані прийти на проходження медичної комісії, де буде визначена їх придатність для проходження військової служби.

Безпосередньо з 22 квітня 2015 року стартує п’ята хвиля мобілізації, під час якої Запорізька область має відправити в спеціальні навчальні військові центри Збройних сил України близько 1200 осіб, в тому числі 182 офіцери.

Що стосується четвертої хвилі мобілізації, то план по постачанню мобілізаційного ресурсу в ЗСУ та Держприкордонслужбу наш регіон вже виконав. Залишилось лише направити близько 400 мобілізованих в Національну гвардію. За словами Михайла Логвінова, служити вони будуть в Запорріжжі, у військовій частині 3033.

За планом проводиться і процес демобілізації військовослужбовців. Частина таких бійців повертатися додому поки що не збирається і вже продовжили контракт на проходження військової служби. До 1 травня 2015 року в Запоріжжя має повернутися близько 2000 осіб.