01

Народний депутат України Ігор Артюшенко підтримав ініціативу жителів Ленінського району м. Запоріжжя та направив на розгляд депутатське звернення секретарю міської ради Роману Тарану та голові Ленінської районної адміністрації Андрію Клицунову про перейменування вулиці та парка в Запоріжжі. В зверненні говориться про необхідність перейменувати вулицю Товариську та прилеглий до неї парк на честь Героя АТО Івана Гутника-Залужного, який загинув в боротьбі за територіальну цілісність України.

Іван Гутник-Залужний загинув в бою 10 серпня 2014 року під час обстрілу терористами блокпосту під Амвросіївкою Донецької області. Отримавши вогневе поранення та маючи можливість відступити, запорізький герой відкрив вогонь по бойовикам, чим врятував життя підрозділу чисельністю близько п’ятдесяти чоловік.
«Загиблий герой Іван Гутник-Залужний залишився для нас символом української, зокрема запорізької мужності та відданості Батьківщині та побратимам. Глибоко впевнений, що його ім’я має бути закарбовано золотими буквами не лише в підручнику з історії нашої держави, але і в топонімах нашого міста, адже саме в цьому місті народився, виріс та прожив своє життя справжній лицар», – підкреслив Ігор Артюшенко.