ато1

В Запоріжжі на Кушугумському кладовищі моторошно знаходитись, оскільки там височіють хрести могил невідомих солдат. До них приєднався ще один невідомий солдат, який загинув в АТО. Загинув хлопець під Іловайськом, але ідентифікувати на даний момент його особу не вдалось. Поступово розслідування дозволяють ідентифікувати тіла загиблих, хоча це дуже повільний процес.

Тіло загиблого в 2014 році доставили в Запоріжжя разом с сотнею невідомих, які загинули під Іловайськом під час однієї з битв. Вшанувати пам’ять загиблого солдата зібралась влада міста Запоріжжя, журналісти, інші учасники АТО яким вдалось повернутися живими.

На даний момент на кладовищі вже поховано 117 учасників АТО, з яких вже 36 змогли ідентифікувати. Сумно знаходитись біля такої великої кількості хрестів, на яких зазначено «невідомий боєць, що загинув в АТО», оскільки розумієш, що похований людей десь чекають матері, кохані або навіть діти.

Влада намагається зробити все можливе, що учасники АТО отримали свої пільги за героїчні вчинки, поранення та психологічне навантаження. Не всі вірять у героїзм бійців, хоч це скоріше провина «високих чинів» та тих, хто відправляється до зони АТО на декілька днів, щоб отримати статус учасника та використати своє становище для власної вигоди. Не варто оцінювати ситуацію само по таким людям, оскільки бійця, який дійсно героїчно воював в зоні АТО ви можете незаслужено образити. Ми повинні підтримати тих, хто не побоявся піти на захист нашої країни у важкі часи.