1

В Запоріжжі 64 солдата, що підтвердили свій статус учасника антитерористичної операції, отримають одноразову грошову допомогу в сумі 3 тисячі гривень кожному. Таке рішення прийняли учасники виконкому Запорізької міської ради.

Згідно з даними, представленими керівником управління соціального захисту населенні міської ради Ольги Полковнікової, в Запоріжжі на сьогоднішній день підтвердили свій статус лише 64 військовослужбовці. З них 7 чоловік — інваліди АТО. Окрім цього, за словами чиновниці, на базі центра соціальних служб для сім’ї та молоді будуть надаватися соціальні послуги з психологічної та юридичної допомоги всім учасникам антитерористичної операції на Сході України. Всі організаційні заходи управлінням вже проведені. Також було створено координаційну раду громадських організацій міста, яка буде займатися безпосередньо цими проблемами з підтримки та надання допомоги демобілізованим воїнам АТО.

Нагадаємо, що найгострішим питанням сьогоднішнього дня в Запоріжжі, що стосується військових АТО, є питання відділення обіцяної державою землі. Губернатор Запорізької області Григорій Самардак в цьому питанні цілком підтримує військових та виступає за якнайшвидше створення спеціальної комісії з вирішення питання забезпечення землею демобілізованих учасників АТО.