2

Рішення про створення спеціальної групи з мобілізації, в яку ввійшли керівники підприємств, організацій та установ Шевченківського району міста Запоріжжя, було прийняте на розширеному засіданні районної влади, правоохоронців та представників прокуратури і військового комісара.

Як розповів військовий комісар Шевченківського району міста Запоріжжя Євген Щербань, дана група має повністю забезпечити виконання в повному об’ємі всього комплексу заходів четвертого етапу часткової мобілізації. Нагадаємо, що до 19 квітня 2015 року в Запорізькій області мають бути мобілізованими ще 800 військовослужбовців. Починаючи з січня 2015 року, на службу до лав Збройних сил України з території Запорізької області вже призвано майже 2 тисячі військовозобов’язаних.

Зазначимо, що на час проведення 4-го етапу мобілізації, в Запорізькому військовому комісаріаті працює спеціальна «гаряча телефонна лінія» для військовозобов’язаних. По телефону (061)764-13-54 з 8.00 до 20.00 (окрім суботи та неділі) можна отримати повну консультацію стосовно питань, пов’язаних з мобілізацією.

Нагадаємо, що четверта хвиля часткової мобілізації в Україні розпочалася з 20 січня цього року. Всього в армію планується призвати близько 40-50 тисяч українців як військовослужбовців запасу, так і солдат-строковиків.