оборона

15 січня в Хотині відкрили пам’ятну дошку Герою Олександру Бондарюку, яку розмістили на фасаді технікуму ПДАТУ. Боєць героїчно загинув в зоні АТО 20 січня минулого року. На відкриття пам’ятної дошки прийшли рідні бійця, друзі, бойові товариші, влада міста, студенти, викладачі.

Відкрити дошку надали право рідним загиблого. Пам’ятні дошки мають нагадувати кожному про героїв, які віддали власне життя для захисту нашої країни, відстоювання її кордонів. Для рідних ніхто не зможе замітити загиблого, але хоча б місце вшанування дозволить більше пишатися героїчним вчинком. Молоді люди нараді віддають свої життя за краще майбутнє, а отже, вони не вмирають, а стають героями в сердь кожного українця.

При відкритті дошки присутнім був отець Анатолій, який освятив пам’ятну дошку. На цьому ж місці провели панахиду по загиблому. Це лише дань пам’яті загиблому, а хочеться сказати йому набагато більше, хочеться щиро подякувати за відвагу.

Особливо героїчні вчинки молодих людей вшановують по всі країні. Хотілося б бачити більше живих героїв, яким особисто можна подякувати за захист нашої держави. Дошка розташована на території Подільського державного аграрно-технічного університету, що дасть змогу кожному поколінню учнів дізнатися про героя та вшанувати його пам’ять. Хочеться вірити, що їх жертва залишиться з нами в віках.