оборона

25 квітня бойовики продовжили порушувати режим тиші в зоні АТО. Штаб АТО повідомляє, що терористи 23 рази обстріляли позиції українських військових. В результаті нападів один військовий загинув та ще один – отримав поранення.

На Маріупольському напрямку сьогодні знову було досить гаряче. Під обстрілами опинилися Водяне, Широкино, Гнутово, Новотороїцьке, Талаківка. Проти цих населених пунктів бойовики застосували міномети, кулемети, стрілецьку зброю, гранатомети різних систем. На деяких позиціях прицільну стрільбу вів ворожий снайпер.

На Донецькому напрямку сьогодні стріляли біля Авдіївки, шахти Бутівки та Новгородського. На Луганському напрямку стріляли по Валуйському, Жовтому з гранатометів та стрілецької зброї.

Також стало відомо, що СБУ знайшли та знешкодили в зоні АТО російські міни. Недалеко від села Широка Балка українські правоохоронці знайшли російську міну у сірій зоні. Міна пастка була підступно замаскована бойовиками. Це лише додаткові докази того, що бойовики підтримуються російською стороною, оскільки це озброєння виготовляється лише у РФ та перебуває на озброєнні російської армії. Вже не раз говорилося про те, що російська сторона поставляє бойовикам танки, зенітні ракети, броньовану техніку тощо.

Серед гарних новин хочеться відмітити, що в Запорізькій області зарезервували під передачу у власність бійцям АТО 4146,46 га землі. Для цього провели слухання та прийняли рішення внести зміни до Генерального плану забудови м. Запоріжжя. на сьогодні вже 3415 військовослужбовці вже отримали дозвільні документи на отримання земельної ділянки.