туризм

Минулого тижня всі українці, які мешкають на території країни та за її межами святкували 26 річницю Незалежності. Паралельно, на минулих вихідних працівники вугільної промисловості, яких в країні багато, відмічали своє професійне свято. В Україні пройшли святкування, урочисті мітинги і взаємні поздоровлення громадян. Українські патріоти не змогли обійти стороною співвітчизників, що мешкають на українських землях Донбасу, тимчасово окупованих російськими військами. Йдеться про жителів Донбасу, які серцем і душею з Україною, але волею долі не можуть собі дозволити покинути рідні місця. На знак того, що країна про них пам’ятає, і народ України єдиний та неділимий, в небі над Луганськом були скинуті тисячі вітальних листівок до дня Незалежності. Українські партизанські сміливці повідомили, що 23 серпня була успішно здійснена вітальна операція: безпілотний “розвіяв” вітальні листівки над окупованим ворогами Луганськом.

Для багатьох жителів обласного центру таке поздоровлення з Днем Незалежності України і з Днем шахтаря стало “бальзамом на душу”, нагадавши, що вони нащадки славних козаків, які завжди боролися за те, щоб своя багата Батьківщина залишалася незалежною, вільною і працьовитою.

Місія стала здійснимою завдяки БПЛА групи добровольців, які не припиняють підтримку руху українського опору. Це доводить, що навіть декілька патріотів, маючи високу мету, легко впоралися з розпіареною російською ППО, скинувши декілька тисяч листівок над Луганськом і успішно повернувшись на базу з величезним об’ємом даних повітряної розвідки в арсеналі. Нині привезені дані обробляються і надалі плануються бути використаними для формування стратегії підрозділами ВС України в районах ліній розмежувань з боку Луганської та Донецької областей.

Слід відмітити, що Фонд сприяння також допомагає бійцям Запорізької області гідно нести службу в зоні АТО. Саме тому бійці двох частин в/ч 3029 та в/ч 3033 отримали бронежилети на суму майже 50 тисяч гривень. Окрім того для облаштування військової частини 3029 з Фонду було виділено майже 234 тис. грн.. на проведення поточного ремонту та покращення умов перебування хлопців на ротації. Сподіваємося, що завдяки саме нашім бійцям невдовзі засяє мирне небо над усією країною!