оборона

Офіційно звітують про те, що вже 27 тисяч військовослужбовців отримали обіцяну винагороду за участь в антитерористичній операції. Всього виплачено приблизно 122,5 мільйони гривень. Про це повідомляє уряд країни на своєму порталі. Винагороди розраховувались з урахуванням кількості винищеної ворожої техніки, виконання бойових завдань у складі підрозділів української армії, безпосередня участь у воєнних діях тощо. Кожен отримає винагороду за свій вклад у відстоювання незалежності країни. Подібні дії мають бути заохочені, причому у нормальному розмірі.

Також відомо, що Президент країни Петро Порошенко вручив винагороди справжнім героям. Військовослужбовці отримали свої відзнаки за мужність, якісне виконання своїх обов’язків, вклад у захист суверенітету нашої країни. Вручення заслужених винагород відбулось в Національному університеті Міністерства оборони України імені Івана Черняховського.

Також спеціалісти попереджають жителів території АТО щодо снарядів, які залишились після обстрілів та не підірвалися. Небезпека знаходиться в буквальному розумінні під ногами. Необхідно звертати увагу на підозрілі об’єкти. Особливо увагу варто приділити жителям Донецького регіону. Тепер на усунення наслідків воєнних дій необхідно багато часу. Можливо навіть десятки років. Слід бути обачними. Самостійно розмінувати снаряди спеціалісти не рекомендують, адже це може бути небезпечним для вашого здоров’я. краще сповістити професіоналів та довірити подібне завдання їм. Вони мають досвід, обладнання та необхідні знання.