земля план участок

Не раз чули про те, що після повернення з зони АТО бійці не можуть знайти нормальну роботу. При цьому під час призова з роботи їх звільнили, хоча законодавство обіцяло зовсім інше. Наразі жителів Івано-Франківської області чекає приємний сюрприз, оскільки учасники АТО після мобілізації можуть розраховувати на працевлаштування в поліцію. Зараз є 41 вакансія, яку можуть заповнити бажаючі демобілізовані бійці антитерористичної операції. Пропонують вільнонаймані посади та молодший склад поліції, але це набагато більше, ніж частіше всього можуть знайти учасники АТО після повернення.

Не варто переживати, що не вистачить знань для роботи в поліції, оскільки у Вінниці та Рівному є професійні училища, які можуть допомогти досягти необхідного рівня знань. Демобілізовані за бажанням можуть пройти навчання чи перепідготовку у відповідних училищах, щоб відповідати вимогам займаної посади. В результаті вони здобудуть професію в охоронній сфері. Оплачувати навчання будуть підрозділи охорони. Безкоштовна перекваліфікація та нормальна заробітна плата мають зацікавити демобілізованих бійців.

Такі заходи лише невелика частина допомоги демобілізованим бійцям АТО. Хочеться вірити, що інші області підтримають ініціативу та запропонують нашим захисникам нормальні умови праці, посади та оплату, які дозволять утримувати сім’ю. можливість повернутися з зони АТО та продовжити нормальне життя повинна бути у кожного демобілізованого бійця, оскільки вони виконали свої зобов’язання перед державою. Тепер черга держави допомогти своїм захисникам.