оборона

Запорізькі бійці з батальйону поліції особливого призначення «СКІФ» повернулися з зони АТО. Разом з ними повернувся збірний загін з працівників ГУНП в Запорізькій області. Разом вони успішно виконували поставленні завдання та обороняли територію, підконтрольну українській владі. 19 квітня відбулась чергова ротація кадрів, в результаті чого з’явилась можливість військовим повернутися додому.

Які саме задачі були поставлені перед бійцями? Обороняти громадський порядок на вулицях міста Маріуполь, обороняти стратегічно важливі об’єкти в місті (електричні станції, мости), охороняти блокпости. За 50 діб, які бійці несли службу, надзвичайних подій не відбулось. Це результат злагодженої роботи та досвіду бійців. Місцева поліція подякувала за допомогу та якісне виконання покладених обов’язків.

За минулу добу в зоні АТО поранено чотири бійця української армії. Активні обстріли біля Мар’янки з гранатометів, мінометів та іншої забороненої зброї дозволили терористам вразити українських бійців. Спеціалісти говорять про те, що обстріли стають все жорсткішими та озброєння використовується вже не для провокаційних нападів, а для атак. Терористи намагаються відтіснити українських бійців від лінії розмежування. Все частіше українським бійцям доводиться відкривати вогонь у відповідь, щоб захистити територію та власне життя. Наразі втримати позиції вдавалося з застосуванням дозволеної мінськими угодами зброї, хоча з кожним днем це становиться все складнішим завданням. Розвідка доповідає, що терористи готуються до наступу, тому останніми днями кількість провокаційних обстрілів дещо зменшилась.