ps-2016_2_10__19_41

Штаб ООС спростовує інформацію про те, що військові частини Збройних сил України, які діють в районі Операції об’єднаних сил, укомплектовані менш ніж на 50%. Про це повідомляє прес-служба штабу Операції об’єднаних сил на сторінці в Facebook.

“Військові частини в складі Об’єднаних сил укомплектовані особовим складом, озброєнням і військовою технікою на рівні, який дозволяє виконувати завдання за планом Операції об’єднаних сил”, – стверджують у відомстві. За даними штабу, співвідношення з противником за чисельністю і за бойовим потенціалом залишається на боці Об’єднаних сил.

Нагадаємо, днями президент підписав закон, який дозволяє звільнитися військовослужбовцям ЗСУ, які підписали контракти ще до початку АТО, але термін їх дії був продовжений на необмежений період.

Цей закон дозволяє звільнитися з армії військовослужбовців, дія контрактів яких примусово продовжено після закінчення його терміну в особливий період, і військовослужбовцям, які уклали контракт до закінчення особливого періоду та оголошення демобілізації.