1

В Запоріжжя повернулися ще 160 військовослужбовців 55-ї окремої артилерійської бригади, які були призвані на службу до лав Збройних сил України в ході третьої хвилі часткової всеукраїнської мобілізації. Особовий склад частини (за виключенням строковиків), постійно знаходиться в зоні проведення бойових дій і демобілізацію в бригаді проводять планомірно, – додому з кожного підрозділу відправляється щоразу близько 10% артилеристів.

В цивільне життя демобілізованих запорізьких захисників проводжали урочисто, з шикуванням на Алеї слави та винесенням Бойового стягу частини, з яким після закінчення заходу міг сфотографуватися на пам’ять кожен з присутніх.

В пам’ять про загиблих побратимів, а в зоні проведення антитерористичної операції ця бригада втратила дев’ять солдат та офіцерів, а ще один військовослужбовець вважається без вісти зниклим, – було оголошено хвилину мовчання. Заступник командира бригади Ігор Неминський ще раз подякував бійцям за військову службу, були вручені Подяки від командуючого оперативним командуванням «Схід» генерал-майора Сергія Наєва.

Нагадаємо, що бійці 55-ої артбригади пробули безпосередньо в зоні АТО близько 1 року. Почали виконувати свої завдання під Іловайськом, на День незалежності. За рік військові брали участь майже у всіх запеклих та кровопролитних боях з російсько-терористичними військами. Неодноразово окремі батареї бригади потрапляли під дуже сильні артобстріли, було втрачено дуже багато військової техніки.

Залишається додати і той факт, що багато хто з демобілізованих захисників України збираються знову прийти до військкоматів та попроситися знову стати на захист нашої рідної країни.